PoF clan offical forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PoF clan offical forum

Point of Forgiveness
 
PortailHomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 novi članovi klana

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Baaka
Profesionalac foruma
Profesionalac foruma
Baaka


Broj komentara : 36
Age : 39
Registration date : 2007-04-25

novi članovi klana Empty
KomentarNaslov komentara: novi članovi klana   novi članovi klana Icon_minitime8th May 2007, 23:27

e ovak, danas sam vidio neke igrače na logosoftu, da nose .rct ili .rtc kao se to piše, nije bito, bitno je to, da su nama regrutacije zatvorene, al ja sad neznam kako onda ovi imaju i tag klana u imenu...

Zipper, dal si ih ti regrutirao, ili ne to neznam.... ali bilo bi uredu da si piteo sve ostal prije.... Suspect
Na vrh Go down
CroNooB
Profesionalac foruma
Profesionalac foruma
CroNooB


Broj komentara : 37
Age : 32
Localisation : Daruvar
Registration date : 2007-04-29

novi članovi klana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi članovi klana   novi članovi klana Icon_minitime9th May 2007, 07:42

ja stalno vidam ovog Green-a
Na vrh Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj komentara : 102
Age : 34
Localisation : Zagreb
Registration date : 2007-04-13

novi članovi klana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi članovi klana   novi članovi klana Icon_minitime9th May 2007, 14:55

Slain (citat):
e ovak, danas sam vidio neke igrače na logosoftu, da nose .rct ili .rtc kao se to piše, nije bito, bitno je to, da su nama regrutacije zatvorene, al ja sad neznam kako onda ovi imaju i tag klana u imenu...

Zipper, dal si ih ti regrutirao, ili ne to neznam.... ali bilo bi uredu da si piteo sve ostal prije.... Suspect
Ko nosi? Ja nikom nmisam dao dopustenje:S. Jedino onaj mastertrooper(to je duga prica, onog ko bude zanimalo reci cu mu na msn-u!)A Green je bio i prije nego sto sam regrutacije zatvorio rct. tako da je on stari tu!
Na vrh Go down
https://pofklan.bosnianforum.com
CroNooB
Profesionalac foruma
Profesionalac foruma
CroNooB


Broj komentara : 37
Age : 32
Localisation : Daruvar
Registration date : 2007-04-29

novi članovi klana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi članovi klana   novi članovi klana Icon_minitime9th May 2007, 14:58

ok znaci ako vidimo ostalo uzimamo SS i kazemo sliver nek bana taj nick i THE END Smile
Na vrh Go down
Baaka
Profesionalac foruma
Profesionalac foruma
Baaka


Broj komentara : 36
Age : 39
Registration date : 2007-04-25

novi članovi klana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi članovi klana   novi članovi klana Icon_minitime9th May 2007, 23:26

a neznam onda ko je to... jer sigurno nije imao nick maetertrooper ili green....

neki cudan nick je omao... onak brojevi, slova i posebni znakovi...
Na vrh Go down
Sponsored content





novi članovi klana Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi članovi klana   novi članovi klana Icon_minitime

Na vrh Go down
 
novi članovi klana
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pozdrav od RA klana
» Novi sajt
» Novi site
» Tko je najbolji igrac klana

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PoF clan offical forum :: CHLANOVI CLANA-
Idi na: